FBackup - Ücretsiz Yedekleme Yazılımı

BURAK

Active member
Ücretsiz Yedekleme Yazılımı

FBackup, önceden kendinizin belirlediği aygıtlara otomatik olarak yedeklerinizi alan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

FBackup yazılımı kurumsal veya tüzel olarak ücretsiz kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Siz yedekleme işlerini belirledikten sonra, o otomatik olarak bunu halleder. Böylece siz yedek almayı unutsanız bile, o sizin yerinize hatırlar. Yazılım bilgisayarınızın veya yedekleme yaptığınız depolama alanlarının kaynaklarını da düşünen bir yazılım olarak, yedeklediği dosyaları sıkıştırır.

FBackupOtomatik yedekleme ayarlarını yaparken, yedekleme sonrasında bilgisayarınızın ne yapmasını istiyorsanız kendiniz belirleyebilirsiniz. Bilgisayarın kapanmasını, uyku moduna girmesini veya yedekleri silmesini ön komutla ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüze sahip olan bu yedekleme yazılımı ile, bütün yedekleme işlerinizi halledebilirsiniz. Programı sitemizden indirip hemen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
URL: http://www.yazilimara.com/fbackup.html
Tespit edilme orani 0 / 68
Analiz tarihi: 2017-01-23 16:14:57 UTC
 
  • Like
Tepkiler: AGA

InstasamkaHaG

New member
Merhaba! Ben Zlata, Ukrayna'da yaşıyorum. Dürüst olmak gerekirse, bir köyde yaşıyorum ve işimiz yok. Ayda yaklaşık 80 dolar alıyorum. Çok az oldu ((
Bu yüzden biraz para için yapabilirim:
- Size sıcak fotoğraflar ve videolar gönder
- eski bir erkek arkadaşıyla seks videosu gönder (eğer oraya koymazsan!)
- Ben Skype, whatsapp veya diğer messenger söylediklerini yapabilirsiniz

Ayrıca para için herhangi bir ülkede size gelmeye hazır.
Bağlantılarımı burada bırakmayacağım. Sadece sitede beni bulun http://bestgirls.iseekyou.today/?utm_source=5c167d5db0354&track=Zlata96&click_id=Zlata96 nick benim Natashka96