9 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

AGA

Moderator
Yönetici
Bugün işlerimiz arzu edilen akıcılıkta ve hızda ilerlemeyebilir; girişimler ise ucu açık kalabilir. Ay’ın boşlukta olduğu zamanlarda genellikle yeni başlangıçlarda bulunmak yerine eksik kalan ve tamamlanması gereken işlerle ilgilenmek iyi sonuç verir. Ayrıca günü dostlarla, arkadaşlarla değerlendirebilir; önceden planladığımız ancak gerçekleştiremediğimiz gezileri yapabilir; hobilerimizi için ön araştırmalarımızı yapabiliriz. Belki tek başına kalmaktan ve yalnızlıktan da hoşlanacağımız bir gün de geçirebiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; günün büyük bir bölümünü işlerini tamamlamaya ve arkadaşlarına ayırabilirsin. Finansal konularla ilgili uzun vadede atacağın adımların işbirliklerini, planlarını hazırlayabilirsin. Ancak adım atmaya hazır değilsin. Akşam saatlerinde derin paylaşımlarda bulunduğun kişilerle kazanç ve kayıplarını değerlendirebilirsin.


Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; bugün üstlendiğin işleri sonuçlandırmaya çalışabilir, sosyal ortamlarda yer alabilirsin ancak yeni bir girişimde bulunmaktan kaçınmalısın. Günün ilerleyen saatlerinde ilişkilerde tutkulu ve duygu dolu paylaşımlar yaşanabilir. Kadersel gelişmeler bir karar arifesinde olduğunu gösterebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; birkaç gündür devam eden iletişim trafiği sonucunda artık emeklerinin karşılığını alabilir, sosyal medya da aktif paylaşımlarda bulunabilirsin. Akşama doğru özellikle işle ilgili organizasyonlar içinde ön plana çıkabilir, hedef ve beklentilerini gerçekleştirme yolunda desteklerden faydalanabilirsin.


Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; biraz zorlandığın ve angaryalarla uğraştığın birkaç günün ardından olaylara daha objektif bir gözle bakıp kararlara alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle hayattan keyif alabilir, romantik ilişkilerde duygu dolu paylaşımlarda bulunabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; bugün zamanını başkalarını dinleyip, onlara çözüm üreterek geçirebilir, kendin için hiç bir şey yapmayabilirsin. Fakat bu objektif ve karşındakilere odaklı ruh halin akşama doğru değişebilir, daha duygu dolu ve hassas olabilirsin. Finansal konularda kendini daha iyimser ve şanslı hissedebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; sabah saatlerini işe güce odaklanarak geçirebilir, eksiklerini giderip, yarım kalan işleri tamamlayabilirsin. Günün ikinci yarısında karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; yakın çevre ilişkilerinden destek alabileceğini ve işbirliği yaparak girişimlerde bulunabileceğine işaret ediyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; güne keyif alacağın organizasyonlar planlayarak başlayabilirsin ancak işler beklediğin gibi ilerlemeyebilir ufak tefek aksilikler ve angaryalarla karşılaşabilirsin. Akşama doğru odaklanmakta zorlanabilir, sorumluluklarını gözden geçirebilir, kazançlarını artırmak için daha yaratıcı olmaya çalışabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; son günlerde attığın adımların meyvelerini toplama zamanı gelmiş olabilir. Gerçi biraz fazla kapalı alanda kalmış ve gönlünce hareket edememiş olabilirsin ancak günün ilerleyen saatlerinden itibaren keyifli ve mutluluk verici gelişmeler olabilir, romantik ilişkilerde derin ve tutku dolu anlar yaşanabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; güne bol bol sohbet ederek, son günlerin dedikodularına kulak kabartarak başlayabilirsin. Bu arada bitirilmesi gereken rapor, ödev gibi yazı işlerine de zaman ayırmalısın. Günün ikinci yarısında gayrimenkul alım satımıyla ilgili konularda seni destekleyen ve kulislerden haberdar eden kişilerle karşılaşabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; geleceğe dair beklentilerini, plan ve hedeflerini tekrar değerlendirme fırsatı bulabilir, olaylara daha akılcı bir gözle bakabilirsin. Akşama doğru hassasiyetin artabilir, duygularını rahatlıkla ifade edebilir, yazılı ve sözel iletişiminde sezgilerini kullanarak, yakın çevrenin